Ловля карася

У нашому рибному господарстві «Озеро» водиться безліч карасів вагою від 150 грам до 1 кілограма. За день риболовлі можна наловити повний садок карасів, причому, на будь-яку наживку, починаючи від черв'ячків, мотилів, опаришів, парених зерен, закінчуючи хлібними катишами або простою кукурудзою з банки.

Лов карася на фідер

Що може бути простіше і одночасно важче, ніж лов карася?
Ця широко поширена риба, що любить мулисте дно, тихі місця і невибаглива в підгодовуванні, буває досить примхлива без жодних на те причин: здавалося б, клювало так, що не встигав знімати карася з гачка і раптом як відрізало! Тому до вибору місця для карасиної риболовлі необхідно підходити відповідально.

У рибалці на карася важливо пам'ятати, що існують два періоди: перший починається, коли вода прогрівається до 11-12 градусів, другий - до 20 і вище, коли відбувається нерест карасів, після чого вони стають голодними та починають інтенсивно харчуватися. Найкращим же періодом вважається три літніх місяця, і тим часом як риба відійшла від сплячки до нересту. У цей час лов карася перетворюється на безперервне задоволення: карась начебто сам лізе до рук, ніби хоче бути звареним у юшку або обсмаженим до золотистої скоринки.

Рибалка на карася Вибираючи снасті, придатні для лову карася, слід пам'ятати, що карась заковтує гачок поступово і перший час, ніби обсмоктує його, при цьому поплавець слабо коливається і якщо рибалці не вистачить терпіння дочекатися повного заковтування наживки, то карась просто зірветься з гачка та всю процедуру доведеться починати наново. Тому наші інструктори, які знають звички цієї риби, проведуть детальний інструктаж як професіоналів, розповівши про особливості дна, найбільш рибних місцях, так і любителів, надавши допомогу, починаючи від заготівлі наживки, до вибору всіх необхідних оснасток.

Найбільш поширені методи карасиної риболовлі на «Озері» - це лов карася на фідер або лов карася на поплавну вудку. Рибалкам слід пам'ятати, що «9» - граничний номер гачка для карася. А волосінь має бути міцною, але еластичною. Адже чим тонше буде ліска, тим більшим буде улов. Вудлище теж має бути досить тонким, але міцним і потужним. Найзручніше використовувати телескопічне та компактне, яке легко переносити у складеному стані. Їхня вершина гнучка і пружна, що дозволить робити м'які підсічки, що не дають карасям шансу залишитися не спійманими.

Рибалка у Львівській області, особливо у нашому рибному господарстві «Озеро» приносить рибалкам чудові екземпляри золотистого та срібло карася. Так як карась, що живе в закритому водоймищі, стає дещо вибагливішим, великим плюсом є те, що співробітники цілий рік підгодовують рибу. Причому лише натуральними продуктами! Тому навіть рибалки-початківці можуть бути впевнені в тому, що прийшовши на вказане інструктором рибне місце, заберуть із собою безліч прекрасних карасів.

Великий карась Карасина рибалка можлива практично в будь-яких атмосферних умовах, але кращих результатів слід очікувати влітку в похмуру, але теплу погоду. Слід пам'ятати, що на різкі похолодання карась реагує миттєво та перестає реагувати на підживлення. У таких випадках рибалки, звикли до відсутності клювання, зможуть або порибалити на іншу рибу, або чудово відпочити сидячи в затишних альтанках, жарячи шашлики, гуляючи хвойним і змішаним лісом, засмагаючи і купаючись у чистій воді на спеціально відведеному для цього пляжі.

Вода в нашому «Озері», незважаючи на закритість водоймища, що здається, – проточна, завдяки течії чистих джерел, тому лов карася найчастіше знаменується чудовими трофейними екземплярами. Найбільш удачливих рибалок, які вибрали гарне місце, густо заросле очеретом, зі зручною прогалиною серед берегової рослинності, очікують красиві карасі вагою до 1,5 кілограм, причому, на відміну від інших водоймах, у нас присутні однаково як жіночі, так і чоловічі представники виду. За день лову карасів у нашому рибному господарстві ви зможете побити будь-який рекорд, поставлений раніше в інших місцях, і повернутися додому з багатим уловом та чудовим настроєм!

Карасина рибалка

Приїжджайте на риболовлю на «Озеро» — спіймайте вашу «золоту рибку»!