Карпова рыбалка
Рибне господарство «Озеро» у селі Старий Яричів Львівської області — чудове місце для коропового лову. Професійні інструктори підкажуть вам найкращі коропові місця та допоможуть з вибором снастей.
З кінця квітня по листопад місяць, коли вода прогрівається вище + 10 С, починається знаменний для рибалки період — лов коропа. Підготовка до улову починається з розвідки берега та рельєфу водойми, оскільки коропи мешкають як на глибині, так і в зарослих місцях біля берега, а в теплу пору року іноді підпливають до краю води, щоб погрітися.
Якщо ви приїхали на сучасний лов коропів у наше водоймище, то завжди можете бути впевнені в тому, що наші інструктори нададуть вам повну інформацію, яка зробить полювання на коропа не просто захоплюючим, а й продуктивним заняттям. І ви, напевно, зможете забрати додому трофейного коропа.
Ми допоможемо вам визначитися з кращим місцем для риболовлі, підберемо відповідне спорядження, і допоможемо вибрати різноманітне підгодовування. Придатні снасті: штекери діаметром до 3 мм, фідери, що забезпечують можливість підсікання, потужні вудлища, призначені для лову важких коропів, лов коропа на бойли, грузила, повідці, різноманітні насадки, а також всілякі інструменти для підгодовування: «ракети», рогатки для сипких сумішей і бойлів, кобри для далеких закидів, ковзні годівниці та ін. Більше того, наше водоймище — це прекрасне місце не тільки для аматорської риболовлі, спортивний лов коропа так само є прекрасним можливістю проявити себе.
Карпфішинг — тобто спортивний лов коропа на сьогоднішній день переживає пік популярності. Батьківщиною коропової риболовлі є Англія, але сьогодні хвиля карпфішингу захлеснула Францію, Італію, Польщу, Росію та багато інших країн, не обійшовши стороною й Україну. Спортивний лов коропа - це не просто рибалка або проведення часу, а захоплююче заняття.
На нашому водоймищі ловити коропа можна як з берега - при високому атмосферному тиску, так і на човні - при сильному вітрі, коли короп йде. на глибину. Головне, що потрібно пам'ятати рибалці - які б сучасні інструменти ви не вибрали, короп дається тільки спостережливим, терплячим і винахідливим. Тому слід озброїтися біноклем, уважно ставиться до прогнозів погоди, часу доби і не лінується винаходити «смаки» у вигляді підгодовування для коропів-гурманів. Якщо ви ловите коропів на березі - шукайте місця з трохи примутненою водою, починайте рибалку в теплу, трохи задушливу похмуру погоду, слабким вітром і атмосферним тиском, що знижується. Якщо ж день видався вітряні, то найкраще взяти човен або використовувати снасті, які дозволяють закидати грузила на глибину. Якщо ж погода починає швидко псуватися, день надто холодний чи вітряний – не впадайте у відчай, відповідна приманка, хоч і не дасть 100% гарантія, але допоможе уникнути невдачі. Завантаженою вудкою користуються ясним ранком і в сутінки, що коряться на поверхні коропи ловляться на плаваючу приманку біля поверхні або безпосередньо під нею, тих, що ховаються в затоках і ямах, можна зловити на плаваючу приманку з поплавцем та грузилом біля самого дна.
Професійні рибками, які роками вивчають звички коропів, зможуть, приїхавши на водойму, швидко розібратися з характером і вподобаннями його мешканців. А карпова рибалка для новачків відкриє свої секрети за допомогою наших інструкторів, які нададуть усю необхідну допомогу і з задоволенням поділяться накопиченим роками практики досвідом. А якщо захочете, то покажуть вам місця, підживлення коропів: де короповий лов перетворюється на одне суцільне задоволення, а неприступні коропи ніби самі просяться вам у руки, навіть за мінімуму спорядження.
Заядлі рибалки, які приїжджають до нас, побачили на своєму віку безліч огрядних коропів, часом уражаються тому, які величезні екземпляри трапляються у нашому водному господарстві. І якщо в інших місцях упіймати трофейного коропа неймовірно складно, то у нас ця заповітна мрія будь-якого рибалки стає дійсністю!